„cHCE płacić IKO” oraz „IKO dla aktywnych” od PKO Bank Polski

W ramch zachęcania do korzystania z nowoczesnych rozwiązań PKO Bank Polski oferuje dwie promocyjne oferty dotyczące swoich usług.

Od 18 lipca startuje promocja „chCE płacić IKO” – wystarczy dokonać mobilnych płatności zbliżeniowych za pomocą IKO za minimum 50zł złotych – wtedy otrzymać można 20zł premii. Z tego bonusu mogą skorzystać osoby będące klientami banku, które mają aktywną aplikację IKO, ale od 1 czerwca nie dokonali żadnej płatności zbliżeniowej telefonem. Promocja trwa do 18 września. Wszystkie szczegóły dostępne są na stronie internetowej PKO Bank Polski.

Natomiast do 18 sierpnia trwa akcja „IKO dla aktywnych”, w ramach której możemy zyskać audiobooka lub 10zł za aktywację aplikacji IKO oraz wykonanie dwóch operacji płatniczych na kwotę minimum 50zł. W promocji mogą wziąć udział klienci, którzy posiadają konto osobiste w PKO Banku Polskim, wyrazili zgodę na marketing elektroniczny i na dzień 19 czerwca nie posiadali aktywnej aplikacji IKO, korzystali z aplikacji w trybie pasywnym (tzn. bez możliwości realizowania operacji) lub mieli zablokowany dostęp do IKO. Jeśli pomiędzy 19 czerwca a 18 sierpnia zarejestrują chęć udziału w promocji, aktywują aplikację mobilną IKO i wykonają przy jej użyciu co najmniej dwie operacje (jak np. użycie kodu/czeku BLIK, płatności zbliżeniowe telefonem, przelewy zewnętrzne i doładowania telefonu) na łączną kwotę co najmniej 50 zł, otrzymają od PKO Banku Polskiego jeden z pięciu atrakcyjnych audiobooków Audioteki lub premię w wysokości 10 zł na ich konto – w zależności od tego, jaką nagrodę wybiorą podczas rejestracji w promocji. Szczegóły promocji dostępne są na stronie banku.

Źródło : PKO Bank Polski