Konta bankowe

Konta walutowe dostępne w Eurobanku

Dolar, euro, funt brytyjski – od poniedziałku 13 listopada środki w tych walutach mogą gromadzić na rachunkach Klienci eurobanku. Bank wprowadził również do oferty kartę multiwalutową – z tej opcji będą mogli korzystać zarówno użytkownicy kart Mastercard, jak również Visa Electron (z opcją zbliżeniową).

„Poczta pełna korzyści” z nową kartą Banku Pocztowego

Od 17 lipca br. nowa karta Banku Pocztowego stała się pełna korzyści oraz atrakcyjnych zniżek i zwrotów, dzięki którym można zyskać nawet 600 zł rocznie.

„cHCE płacić IKO” oraz „IKO dla aktywnych” od PKO Bank Polski

W ramch zachęcania do korzystania z nowoczesnych rozwiązań PKO Bank Polski oferuje dwie promocyjne oferty dotyczące swoich usług.

Spersonalizowane karty od mBanku

mBank rozszerza ofertę kart kredytowych o nowy, spersonalizowany plastik. Na karcie MasterCard Me klient może zamieścić wybrane przez siebie zdjęcie, skorzystać z galerii wzorów zaproponowanych przez bank lub wybrać kartę transparentną. – Z naszych obserwacji wynika, że dla części klientów karta nie jest tylko instrumentem płatniczym, ale również fajnym gadżetem, który pozwala się wyróżnić. Dlatego projektując nowy plastik zadbaliśmy o […]

Zamień kartę zdrapkę na sms lub token w PKO BP

PKO BP zachęca do rezygnacji z kodów jednorazowych na rzecz usługi sms lub tokena w aplikacji mobilnej. Dodatkowo oferuje promocję, w której można zyskać 10zł.

Nowe płatności zbliżeniowe z IKO od PKO Banku Polskiego

Od dziś klienci PKO Banku Polskiego mogą płacić zbliżeniowo za pomocą telefonu. Wszystko dzięki wzbogaceniu aplikacji mobilnej o technologię HCE.

Alior Bank wprowadza opłatę za kartę

W ramach Konta Internetowego od 1 stycznia 2016 bank wprowadza opłatę za płatniczą w wysokości 4zł. Do końca 2015 roku opłata ta nie była pobierana. Opłata nie będzie pobierana w miesiącu, w którym została wydana karta, a także w przypadku, gdy w danym miesiącu kwota transakcji bezgotówkowych wyniosła więcej niż 100zł. Bank na swojej stronie internetowej informuje, że opłata będzie […]

Naklej i płać – naklejki zbliżeniowe od PKO BP

Od 1 listopada PKO Bank Polski oferuje wszystkim posiadaczom kont osobistych możliwość płacenia za zakupy przy wykorzystaniu wygodnych naklejek zbliżeniowych.

Konto dla firm za 0 zł i bezprowizyjne korzystne przewalutowania

Od 21 października konto dla firm za 0 zł i bezprowizyjne korzystne przewalutowania w ramach konta walutowego w BIZ Banku.

2 procent na koncie oszczędnościowym w Banku BGŻ BNP Paribas

W Banku BGŻ BNP Paribas trwa promocja kont oszczędnościowych: Konta Dobrze Oszczędnościowego i Konta z zyskiem. Konta łączą zalety lokaty terminowej i konta osobistego. Promocyjne oprocentowanie środków do 2,00 proc. dotyczy nowych rachunków, otwieranych do 3 listopada 2015 r. i obowiązuje do 12 stycznia 2016 r.

więcej wiadomości