Konta osobiste

Konta walutowe dostępne w Eurobanku

Dolar, euro, funt brytyjski – od poniedziałku 13 listopada środki w tych walutach mogą gromadzić na rachunkach Klienci eurobanku. Bank wprowadził również do oferty kartę multiwalutową – z tej opcji będą mogli korzystać zarówno użytkownicy kart Mastercard, jak również Visa Electron (z opcją zbliżeniową).

„Poczta pełna korzyści” z nową kartą Banku Pocztowego

Od 17 lipca br. nowa karta Banku Pocztowego stała się pełna korzyści oraz atrakcyjnych zniżek i zwrotów, dzięki którym można zyskać nawet 600 zł rocznie.

„cHCE płacić IKO” oraz „IKO dla aktywnych” od PKO Bank Polski

W ramch zachęcania do korzystania z nowoczesnych rozwiązań PKO Bank Polski oferuje dwie promocyjne oferty dotyczące swoich usług.

Spersonalizowane karty od mBanku

mBank rozszerza ofertę kart kredytowych o nowy, spersonalizowany plastik. Na karcie MasterCard Me klient może zamieścić wybrane przez siebie zdjęcie, skorzystać z galerii wzorów zaproponowanych przez bank lub wybrać kartę transparentną. – Z naszych obserwacji wynika, że dla części klientów karta nie jest tylko instrumentem płatniczym, ale również fajnym gadżetem, który pozwala się wyróżnić. Dlatego projektując nowy plastik zadbaliśmy o […]

Zamień kartę zdrapkę na sms lub token w PKO BP

PKO BP zachęca do rezygnacji z kodów jednorazowych na rzecz usługi sms lub tokena w aplikacji mobilnej. Dodatkowo oferuje promocję, w której można zyskać 10zł.

Nowe płatności zbliżeniowe z IKO od PKO Banku Polskiego

Od dziś klienci PKO Banku Polskiego mogą płacić zbliżeniowo za pomocą telefonu. Wszystko dzięki wzbogaceniu aplikacji mobilnej o technologię HCE.

Alior Bank wprowadza opłatę za kartę

W ramach Konta Internetowego od 1 stycznia 2016 bank wprowadza opłatę za płatniczą w wysokości 4zł. Do końca 2015 roku opłata ta nie była pobierana. Opłata nie będzie pobierana w miesiącu, w którym została wydana karta, a także w przypadku, gdy w danym miesiącu kwota transakcji bezgotówkowych wyniosła więcej niż 100zł. Bank na swojej stronie internetowej informuje, że opłata będzie […]

Promocja konta osobistego w banku BGŻ – Kontoaktywator

Bank BGŻ BNP Paribas proponuje klientom konto osobiste w promocji „Kontoaktywator” z bardzo atrakcyjnym oprocentowaniem – aż 4 proc. w skali roku.

Konto „bez ściemy” dla nastolatków w Banku Zachodnim WBK

Współcześni młodzi ludzie, choć są bardzo aktywni i stale podążają za trendami i nowinkami, mają małe doświadczenia z produktami finansowymi. Dlatego Bank Zachodni WBK od 7 września br. osobom od 13 roku życia proponuje Konto<20. Produkt dopasowany do preferencji i potrzeb młodzieży, łączy komfort użytkowania z edukacją finansową. Prowadzenie konta jest całkowicie darmowe, można z niego korzystać m.in. przez Internet […]

Polecaj konto 360 od Millenium i odbierz nawet 700zł

Klienci Banku Millennium mogą teraz wziąć udział w nowej promocji „Polecam Bank Millennium” i dzięki zapraszaniu znajomych do założenia Konta 360° lub Konta 360° Student zdobyć nawet 700 zł.

więcej wiadomości