Lokaty bankowe

Lipcowa lokata inwestycyjna od BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas rozpoczął XV subskrypcję lokaty inwestycyjnej, która umożliwia wypracowanie zysku w wysokości do 5,4 proc. w skali 2 lat, w  przypadku wzrostu WIBOR 3M. Oferta jest dostępna do 25 lipca 2017 roku.

Czy w 2017 będzie się opłacało oszczędzać na lokatach?

To pytanie często zadają sobie klienci banków – nie ma co ukrywać, że w 2016 oprocentowanie lokat było dalekie od satysfakcjonującego. Czy w nowym roku sytuacja się zmieni?

EKOlokata EUROzyskowna w BOŚ Banku

Bank Ochrony Środowiska przygotował jesienią kolejny produkt. Tym razem z myślą o osobach oszczędzających w euro. EKOlokata EUROzyskowna oferuje atrakcyjne oprocentowanie – nawet 1,05 procent dla lokat 12 – miesięcznych. Minimalna wysokość depozytu to 100, natomiast Bank nie wprowadził górnego limitu. EKOlokatę EUROzyskowną można otworzyć w kilka minut online lub w dowolnym oddziale BOŚ Banku.

Atrakcyjne oprocentowanie lokat dla nowych klientów SMART Banku

Oferta przewidziana jest dla nowych klientów banku, którzy po raz pierwszy skorzystają z produktów FM Banku PBP tj. SMART Lokat Online, Banku SMART lub BIZ Banku.

Lokata strukturyzowana „Silny kurs” od mBanku

Do 21 września br. w mBanku trwa subskrypcja nowej lokaty strukturyzowanej „Silny kurs”. Roczna inwestycja bazuje na kursie EUR/PLN i daje możliwość zysku do 3,5 proc. w skali roku przy jednoczesnej pełnej ochronie zainwestowanego kapitału.

Nowa odsłona pakietu fundusz plus lokata w Raiffeisen Polbank

Raiffeisen Polbank uatrakcyjnił ofertę dostępną w ramach „Kapitalnego Pakietu”. Zmiany są konsekwencją realizacji strategii banku, w której istotną rolę odgrywa dbałość o zapewnienie klientom produktów wiarygodnych i przejrzystych, ale również stwarzanie im możliwości prostego oszczędzania w zróżnicowanych horyzontach, również z wykorzystaniem instrumentów rynku kapitałowego. Produkt, w który w tym roku zainwestowało już 5000 osób, lokując w nim ponad 300 mln […]

Nowa subskrypcja db Lokaty Inwestycyjnej Stabilny Złoty III w Deutsche Bank

Deutsche Bank prowadzi subskrypcję produktu strukturyzowanego db Lokata Inwestycyjna Stabilny Złoty III. Wynik dla inwestorów zależny jest od kształtowania się kursu USD/PLN. Produkt o 12-miesięcznym okresie inwestycyjnym oferuje 100% gwarancję kapitału w dniu zapadalności lokaty. Subskrypcja db Lokaty Inwestycyjnej Stabilny Złoty III w sieci Oddziałów Deutsche Bank potrwa do 29 lipca br.

2,6% zysku na lokacie dla Klientów Biznesowych

Od początku czerwca br. Klienci Biznesowi Alior Banku będą mogli skorzystać z promocyjnej oferty 180-dniowej lokaty, której oprocentowanie wynosi 2,6% w skali roku. Przedsiębiorcy zyskają możliwość założenia depozytu bez ograniczenia do nowych środków.

Klienci w Toyota Bank zyskają podwójnie

Toyota Bank został partnerem akcji promocyjnej „Super Duet”, dzięki której biorący udział w kampanii zyskują podwójnie. Dla wszystkich, którzy spełnią warunki promocji – założą Konto Jedyne oraz lokaty Plan depozytowy na 80 dni i Depozyt Plus – czekają nagrody gwarantowane: zysk z oprocentowania depozytów oraz premia w wysokości 140 zł. Łączna premia gwarantowana przy utrzymaniu minimalnej kwoty salda na obu […]

I Subskrypcja Lokaty inwestycyjnej w banku BGŻ

W banku BGŻ trwa subskrypcja lokaty inwestycyjnej – zysk z lokaty jest uzależniony od zmian wartości stawki referencyjnej WIBOR 3M.

więcej wiadomości