„Poczta pełna korzyści” z nową kartą Banku Pocztowego

Od 17 lipca br. nowa karta Banku Pocztowego stała się pełna korzyści oraz atrakcyjnych zniżek i zwrotów, dzięki którym można zyskać nawet 600 zł rocznie.

Posiadając konto z nową kartą Banku można czerpać korzyści z:

  • Programu „Same Korzyści” – dzięki któremu na konto wraca 5% kwoty płatności dokonanych kartą do konta (do 240 zł rocznie) za zakupy w punktach należących do wybranej kategorii: zdrowie, kultura lub sport i rekreacja. Klienci mogą uzyskiwać ww. korzyści bezterminowo, po przystąpieniu do Programu.
  • Programu „Pocztowe Korzyści” – dzięki któremu opłacając rachunki lub płacąc kartą za zakupy w Placówkach Poczty Polskiej, 10% wydatków wraca na konto (do 360 zł rocznie). Program startuje 17 lipca br. i jest bezterminowy.
  • Wakacyjnej promocji „Lato korzyści” – w ramach której posiadacze karty otrzymują kody SMS uprawniające do:
    – 10% zniżki na ubezpieczenie Bezpieczny Turysta w Pocztowym Towarzystwie Ubezpieczeń Wzajemnych – zniżka ważna do końca roku,
    – wysłania bezpłatnej Neokartki z pozdrowieniami z wakacji, za pośrednictwem strony www.envelo.pl w okresie promocji – zdjęcie z wakacji wydrukowane w formie tradycyjnej kartki pocztowej do adresata dostarcza listonosz. Promocja trwa od 17 lipca do 30 września br.

Ponadto, Bank Pocztowy zaproponował jeszcze lepszą ofertę Bliskiego Konta Pocztowego z niższą opłatą za prowadzenie rachunku oraz bezpłatną siecią bankomatów PlanetCash. Niższa opłata za prowadzenie konta w wysokości 5 zł (w miejsce dotychczasowych 10 zł) jest wdrożona bezterminowo i dotyczy wszystkich Bliskich Kont Pocztowych otwartych od 1 lutego 2017 r. Nadal istnieje możliwość zniesienia tej opłaty po dokonaniu transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę 300 zł miesięcznie. Dodatkowo, Bank zniósł w ramach promocji opłatę za wypłaty gotówki z bankomatów PlanetCash dla wszystkich kart Mastercard wydanych do Bliskich Kont Pocztowych (promocja trwa od 17 lipca do 31 grudnia 2017 r.).

Więcej szczegółów i regulaminy programów na dedykowanej stronie www.pocztapelnakorzysci.ploraz na stronie www.pocztowy.pl.

Jednocześnie przypominamy, że nowa karta Banku Pocztowego jest w ofercie od maja br. Poza zniżkami i zwrotami wymienionymi powyżej, dzięki niej Klienci mają możliwość:

  • płacenia zbliżeniowo w sklepach i punktach usługowych
  • dokonywania bezpiecznych płatności internetowych z 3D Secure
  • bezpłatnego wypłacania gotówki (Cash Back) podczas płatności kartą na Poczcie oraz w punktach oznaczonych „MasterCard Płać kartą i wypłacaj”

Karta jest całkowicie bezpłatna w obecnej ofercie kont. Płatności kartą w wys. min. 300 zł miesięcznie zwalniają z opłaty za prowadzenie Bliskiego Konta Pocztowego.

Źródło : Bank Pocztowy