Spersonalizowane karty od mBanku

mBank rozszerza ofertę kart kredytowych o nowy, spersonalizowany plastik. Na karcie MasterCard Me klient może zamieścić wybrane przez siebie zdjęcie, skorzystać z galerii wzorów zaproponowanych przez bank lub wybrać kartę transparentną.

– Z naszych obserwacji wynika, że dla części klientów karta nie jest tylko instrumentem płatniczym, ale również fajnym gadżetem, który pozwala się wyróżnić. Dlatego projektując nowy plastik zadbaliśmy o to, by jego posiadacze mogli mieć na nim właśnie to, co kochają. W galerii gotowych wzorów sięgnęliśmy m.in. po ważne elementy z przestrzeni poszczególnych miast, które przywołują pozytywne wspomnienia i emocje. Klient może też zaprojektować oryginalną kartę według własnego pomysłu – mówi Dagmara Królikowska, kierująca Wydziałem Kart Kredytowych w mBanku.

Podobne rozwiązanie w mBanku sprawdziło się już przy kartach debetowych do rachunku dla młodych (13-24 lata) – eKoncie m. Młodzi chętnie sami projektują karty – 50 proc. klientów lub wybierają jeden z dostępnych wzorów z galerii banku – 37 proc kart.

– Chcemy, by nasza karta była łatwo dostępna i mogła być np. pierwszym produktem kredytowym klienta. Stąd zaproponowany, najniższy w naszej ofercie limit kredytowy, już od 500 zł. Atutem karty jest też niska roczna opłata za korzystanie niej – 50 zł, której można w pełni uniknąć, jeśli klient w ciągu roku wyda płacąc kartą 10 tys. zł. A w promocji „Zdjęcie na karcie za friko” trwającej do połowy października klient nie zapłaci również za wydanie i zaprojektowanie swojej karty – mówi Dagmara Królikowska.