konta

Konta walutowe dostępne w Eurobanku

Dolar, euro, funt brytyjski – od poniedziałku 13 listopada środki w tych walutach mogą gromadzić na rachunkach Klienci eurobanku. Bank wprowadził również do oferty kartę multiwalutową – z tej opcji będą mogli korzystać zarówno użytkownicy kart Mastercard, jak również Visa Electron (z opcją zbliżeniową).

„Poczta pełna korzyści” z nową kartą Banku Pocztowego

Od 17 lipca br. nowa karta Banku Pocztowego stała się pełna korzyści oraz atrakcyjnych zniżek i zwrotów, dzięki którym można zyskać nawet 600 zł rocznie.

„cHCE płacić IKO” oraz „IKO dla aktywnych” od PKO Bank Polski

W ramch zachęcania do korzystania z nowoczesnych rozwiązań PKO Bank Polski oferuje dwie promocyjne oferty dotyczące swoich usług.

Spersonalizowane karty od mBanku

mBank rozszerza ofertę kart kredytowych o nowy, spersonalizowany plastik. Na karcie MasterCard Me klient może zamieścić wybrane przez siebie zdjęcie, skorzystać z galerii wzorów zaproponowanych przez bank lub wybrać kartę transparentną.

– Z naszych obserwacji wynika, że dla części klientów karta nie jest tylko instrumentem płatniczym, ale również fajnym gadżetem, który pozwala się wyróżnić. Dlatego projektując nowy plastik zadbaliśmy o to, by jego posiadacze mogli mieć na nim właśnie to, co kochają. W galerii gotowych wzorów sięgnęliśmy m.in. po ważne elementy z przestrzeni poszczególnych miast, które przywołują pozytywne wspomnienia i emocje. Klient może też zaprojektować oryginalną kartę według własnego pomysłu – mówi Dagmara Królikowska, kierująca Wydziałem Kart Kredytowych w mBanku.

Podobne rozwiązanie w mBanku sprawdziło się już przy kartach debetowych do rachunku dla młodych (13-24 lata) – eKoncie m. Młodzi chętnie sami projektują karty – 50 proc. klientów lub wybierają jeden z dostępnych wzorów z galerii banku – 37 proc kart.

– Chcemy, by nasza karta była łatwo dostępna i mogła być np. pierwszym produktem kredytowym klienta. Stąd zaproponowany, najniższy w naszej ofercie limit kredytowy, już od 500 zł. Atutem karty jest też niska roczna opłata za korzystanie niej – 50 zł, której można w pełni uniknąć, jeśli klient w ciągu roku wyda płacąc kartą 10 tys. zł. A w promocji „Zdjęcie na karcie za friko” trwającej do połowy października klient nie zapłaci również za wydanie i zaprojektowanie swojej karty – mówi Dagmara Królikowska.

Zamień kartę zdrapkę na sms lub token w PKO BP

PKO BP zachęca do rezygnacji z kodów jednorazowych na rzecz usługi sms lub tokena w aplikacji mobilnej. Dodatkowo oferuje promocję, w której można zyskać 10zł.

Nowe płatności zbliżeniowe z IKO od PKO Banku Polskiego

Od dziś klienci PKO Banku Polskiego mogą płacić zbliżeniowo za pomocą telefonu. Wszystko dzięki wzbogaceniu aplikacji mobilnej o technologię HCE.

Alior Bank wprowadza opłatę za kartę

W ramach Konta Internetowego od 1 stycznia 2016 bank wprowadza opłatę za płatniczą w wysokości 4zł. Do końca 2015 roku opłata ta nie była pobierana.

Opłata nie będzie pobierana w miesiącu, w którym została wydana karta, a także w przypadku, gdy w danym miesiącu kwota transakcji bezgotówkowych wyniosła więcej niż 100zł.

Bank na swojej stronie internetowej informuje, że opłata będzie pobierana dla kart ze statusem “do aktywacji”, “aktywna” oraz “zablokowana”.

Naklej i płać – naklejki zbliżeniowe od PKO BP

Od 1 listopada PKO Bank Polski oferuje wszystkim posiadaczom kont osobistych możliwość płacenia za zakupy przy wykorzystaniu wygodnych naklejek zbliżeniowych.

Konto dla firm za 0 zł i bezprowizyjne korzystne przewalutowania

Od 21 października konto dla firm za 0 zł i bezprowizyjne korzystne przewalutowania w ramach konta walutowego w BIZ Banku.

2 procent na koncie oszczędnościowym w Banku BGŻ BNP Paribas

W Banku BGŻ BNP Paribas trwa promocja kont oszczędnościowych: Konta Dobrze Oszczędnościowego i Konta z zyskiem. Konta łączą zalety lokaty terminowej i konta osobistego. Promocyjne oprocentowanie środków do 2,00 proc. dotyczy nowych rachunków, otwieranych do 3 listopada 2015 r. i obowiązuje do 12 stycznia 2016 r.