kredyty gotówkowe

Letnia pożyczka od BOŚ Banku

Ruszyła promocyjna „EKOpożyczka na lato” w Banku Ochrony Środowiska. Jej
wyróżniki to m.in. niskie oprocentowanie oraz długi okres kredytowania, nawet do 120
miesięcy.

W grudniu 2016 wzrósł popyt na kredyty konsumpcyjne

Jak podaje BIK ( Biuro Informacji Kredytowej ) w grudniu poprzedniego roku wrósł BIK Indeks – popytu na kredyty konsumpcyjne o 10,9%.

Promocyjny kredyt gotówkowy w Plus Banku

Do 30.11.2015 kredyt gotówkowy w Plus Banku niższy o 50% z kuponem promocyjnym.

Tylko w wakacje 3,99 zł za 1000 zł pożyczki w Toyota Bank

Wiosenna pożyczka gotówkowa zachowuje atrakcyjne warunki i już jako pożyczka wakacyjna zostaje przedłużona na okres do 30 września br. Wszystkich, którzy marzą o urlopie z pewnością ucieszy fakt, że miesięczne odsetki od każdego pożyczonego 1000 zł pozostają na bardzo niskim poziomie – tylko 3,99 zł. Bank zniósł również opłatę za rozpatrzenie wniosku oraz prowizję za uruchomienie pożyczki. Upragnione i zasłużone wakacje stają się więc marzeniem będącym na wyciągnięcie ręki każdego z nas.

Kredyt odnawialny w PKO Banku Polskim na kliknięcie

Od 3 czerwca PKO Bank Polski oferuje możliwość otwarcia kredytu odnawialnego lub podwyższenie istniejącego limitu w rachunku indywidualnym oraz wspólnym bez konieczności podpisywania umowy lub aneksu w formie papierowej. Potrzebny jest jedynie dostęp do serwisu transakcyjnego iPKO i narzędzie autoryzacji: kod z karty kodów jednorazowych, kod SMS lub kod z tokena.

Promocyjna pożyczka na „szóstkę” w banku BGŻ

Promocyjna pożyczka to oprocentowanie 6% w skali roku. To także gwarancja stałej wysokości raty w ciągu 3 do 18 miesięcy okresu kredytowania.

Pożyczki konsumenckie – konsumencie uważaj

Nieuczciwa reklama, pomijanie istotnych informacji w ofercie i umowie, wygórowane opłaty przygotowawcze i windykacyjne, utrudnianie odstąpienia od umowy – to najczęstsze zagrożenia, na jakie narażeni są konsumenci pożyczający pieniądze od firm pożyczkowych.

BIZ Bank dla Profesjonalistów: obniżona prowizja na kredyty gotówkowe

BIZ Bank wprowadził ofertę promocyjną dla kredytów gotówkowych skierowanych do Profesjonalistów. Oferta promocyjna dotyczy wniosków złożonych w okresie promocji, czyli od 4 marca do 30 maja 2015 r. włącznie.

Pożyczaj za darmo w Getin Banku

Już teraz wszyscy nowi Klienci Getin Banku mogą skorzystać ze specjalnej oferty – „Darmowa Pożyczka”. Pozwala ona na zaciągnięcie zobowiązania w kwocie do 2000 zł bez oprocentowania, kosztów prowizji i ubezpieczenia. Okres kredytowania w ramach oferty wynosi 12 miesięcy, a miesięczna rata jest dopasowywana do indywidualnych możliwości kredytobiorcy. Po roku Klient zwraca do Banku dokładnie tyle, ile pożyczył.

Bank Pocztowy gwarantuje najniższą ratę

Rata ZawszeNajniższa to promocyjna oferta Banku Pocztowego – bank gwarantuje niższą ratę niż inne banki. Wystarczy przyjść z decyzją kredytową lub podpisaną umową kredytową nie starszą niż 14 dni.