technologie

LG V30 w przedsprzedaży od 17 listopada

Od 17 listopada w kanałach online operatorów komórkowych oraz w największych sieciach sprzedaży startuje przedsprzedaż LG V30. Potrwa do 5 grudnia.

Samsung Brand Store w Szczecinie

15 listopada Samsung Electronics Polska otworzył nowy Brand Store w szczecińskim Centrum Handlowo – Rozrywkowym Galaxy. To pierwszy sklep marki w tym mieście i dziewiętnasty punkt w Polsce.

Przegląd głośników komputerowych do 500zł

Nowoczesne multimedia stawiają coraz większe wyzwania w zakresie dźwięku uzyskiwanego z komputera. O ile większość laptopów posiada wbudowane głośniki, są to przeważnie niskiej jakości przetworniki – natomiast komputery typu desktop nie posiadają żadnej możliwości odtwarzania dźwięku. Stąd zestaw biurkowych głośników jest nieodzowny w domu czy też w pracy.

World of Warships Blitz już dostępne na telefony

Po wypuszczeniu na urządzenia mobilne znanej gry World of Tanks nadeszła tym razem World of Warships, czyli zmagania okrętów wojennych z czasów I i II wojny światowej.

Formuła 1 na Snapchat od tego weekendu

Od najbliższego wyścigu o Grand Prix Wielkiej Brytanii na torze Silverstone użytkownicy korzystający ze Snapchata w Wielkiej Brytanii oraz USA będą mogli oglądać filmy i zdjęcia udostępniane w Our Stories.

Samsung Galaxy S8 i S8+ w ofercie wakacyjnej

Firma Samsung rusza ze specjalną promocją. Klienci, którzy między 10 lipca a 31 sierpnia bieżącego roku, kupią smartfon Samsung Galaxy S8 lub S8+, otrzymają w prezencie ubezpieczenie wyświetlacza, w ramach pakietu Guard S8.

HAN Tauron AMIPlus – nowoczesny sposób na prąd od Tauron

Nowoczesność wchodzi coraz bardziej pod strzechy – Tauron umożliwia poprzez swoją nową usługę sprawdzanie zużycia prądu poprzez internet.

Poczta Polska: ułatwienia w rejestracji numeru na kartę

Poczta Polska zapewnia możliwość rejestracji numeru na kartę u każdego listonosza wyposażonego w tablet. Klienci korzystający z oferty pre paid Orange, Play i T-Mobile mogą korzystać z nowej usługi Poczty Polskiej na terenie całego kraju. Niezarejestrowane numery na kartę zostaną wyłączone po 1 lutego br. przez wszystkich operatorów.

Nowy smartfon od Allview – P8 Energy mini

Telefon wyróżnia zagięte szkło 2.5D, które nie tylko chroni ekran, ale także podkreśla design urządzenia.

Samsung Galaxy A3 i A5 w nowej odsłonie od stycznia 2016

Samsung poinformował, że nowe modele serii A będą dostępne w sprzedaży od 22 stycznia 2016.